Секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара: між центром та місцевою владою є протистояння

Між центральними органами влади та владою на місцях, зокрема у Дніпрі, є певне протистояння. Воно стосується не лише питань економіки, а має й політичне підгрунтя. Про це в інтерв`ю Відкритому розповів секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

У економічній площині протистояння стосується урізання бюджету Дніпра з 15 мільярдів гривень у минулому році до 13 мільярдів у нинішньому. Політична складова певних непорозумінь продиктована наближенням місцевих виборів.

Також з секретарем Дніпровської міської ради обговорили підсумки минулої сесії. Зокрема, був прийнятий новий Статут територіальної громади Дніпра, розширено перелік об`єктів нерухомості, що підлягають приватизації, дніпровські депутати звернулись до парламенту щодо заборони реклами тютюну у місті.

Олександр Санжара відзначив, що в умовах послаблення карантину в Україні, міська рада Дніпра повертається до звичного режиму роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи є можливим перенос місцевих виборів-2020.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,