День бухгалтера: ТОП стереотипів про професію

У День бухгалтера та аудитора поговорили з головною бухгалтеркою однієї з компаній Дніпра та спробували розвіяти міфи і стереотипи про цю професію. Ольга Дмитренко розповіла у пресцентрі телеканалу “Відкритий”, скільки заробляють бухгалтери у Дніпрі.

Відомий вислів “усе в ажурі” означає, що все прекрасно і в порядку. Але мало хто знає, що ажур – це бухгалтерський термін і вживається він у значенні, що робота з обліку виконується у встановлений час. Що ж ще цікавого ми не знаємо про професію бухгалтера? Перший стереотип, який розвіяла пані Ольга –  бухгалтери флегматичні та затяті.

“Говорять, що бухгалтерія – це нудно. Так думають ті, хто ніколи не працював бухгалтером. Бухоблік – наука, що з’явилася тисячі років тому. І вигадав її Лука Пачолі, друг видатного Леонардо да Вінчі. А це значить. що наука з таким бекграундом не може бути нудною апріорі. Серйозною – так. Адже ті, хто мають справу з грошима компанії, несуть величезну відповідальність і перед керівництвом підприємства, і перед його працівниками,” – розповідає бухгалтерка Ольга Дмитренко. 

Наступний міф – усі бухгалтери понурі та песимістичні люди. Це одразу ж  спростовує гостя нашої студії.

IMG 9826

“Бухгалтери зосереджені та уважні. Адже, якщо ми “губимо” хоча б одну цифру у звіті, то шукати її доводиться годинами, перероблюючи усю документацію. А це може суттєво “підкосити” роботу підприємства. Такими працівники фінансової сфери здаються тільки на роботі. У вільний час – це милі та веселі люди, які полюбляють активний відпочинок та великі компанії. Хоча останнє залежить від настрою та особливостей характеру,” – жартує пані Ольга. 

Крім того, розповсюджена думка про те, що бухгалтери мають доступ до грошей компанії і це є спокусою, щоб привласнити велику сумму. Але, за словами Ольги Дмитренко, таких працівників навряд візьмуть на роботу, адже їх ретельно перевіряють керівники підприємств, а по -друге, бухгалтери в Дніпрі отримують від 10 до 100 тисяч гривень зарплатні. Що унеможливлює бажання красти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Украине – новый глава Национального банка: как голосовали депутаты от Днепра 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,