Дешеві кредити на розвиток малого бізнесу: як підприємцям Дніпропетровщини отримати гроші

Уже рік в Україні реалізується державна програма для підтримки малого та мікробізнесу «Доступні кредити 5 – 7 – 9%». На Дніпропетровщині свої гроші отримали понад 1200 підприємців.

Як працює програма і хто може стати її учасником, у пресцентрі Відкритого розповіли керівниця комітету підтримки малого та середнього бізнесу при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті Ольга Целуйко та керівниця напрямку кредитування клієнтів малого та середнього бізнесу у Дніпропетровській області Ілона Фесюн.

Держпрограма «Доступні кредити 5-7-9%» дозволяє підприємцям отримати до півтора мільйона гривень на створення або розширення власного бізнесу. Учасниками можуть стати як досвідчені підприємства, так і стартапи.  Зробити це просто: треба створити обґрунтований бізнес-план, презентувати його банку-партнеру програми та отримати кошти на реалізацію.

«Однією із найголовніших умов є перевірка підприємства та підприємця. Бізнес має бути легальним та прозорим. Підприємцю варто бути готовим до цього. Тільки у цьому випадку можна сміливо брати участь у програмі», — каже Ольга Целуйко.

Дешеві кредити на розвиток малого бізнесу: як підприємцям Дніпропетровщини отримати гроші - рис. 1

Ілона Фесюн пояснює, що у рамках програми бізнесмен може отримати один або декілька кредитів до 5 років. Чисельність працівників його підприємства не має перевищувати 50 осіб, а річний дохід – 50 млн грн. Щоб стати учасником, потрібно мати рахунок у банку-партнері і подати заяву на спеціальній сторінці сайту цього банку.

Дешеві кредити на розвиток малого бізнесу: як підприємцям Дніпропетровщини отримати гроші - рис. 2

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Как в Днепропетровской области будут выплачивать компенсации по льготным тарифам | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,