Дитяче харчування у громадах Днiпропетровщини фінансується по-різному: від 11 до 42 грн. на день

Про перевірки Держпродспоживслужби харчування в закладах освіти Дніпра в інтерв’ю Відкритому розповіла головна спеціалістка управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Маргарита Малишева.

«Робоча група при МОЗ та МОН із розроблення меню в закладах освіти, до якої я вхожу, зараз працює над універсальним меню. Тому на сьогодні заклади освіти самі формують і подають на погодження до Держпродспоживслужби своє меню, яке має відповідати чинному законодавству. Але станом на лютий місяць ще не всі заклади освіти подали свої меню: всього 90%. Зараз лише 60% меню погоджено: деякі заклади освіти зараз допрацьовують та редагують. Також проблемним питанням є різне фінансування дитячого харчування в різних територіальних громадах: ця ціна коливається від 11 грн. до 42 грн. на один день на одну дитину», — прокоментувала Маргарита Малишева.

Також говорили про перевірки Держпродспоживслужби перебігу реформи харчування в закладах освіти на Дніпропетровщині.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА:Як ОСББ зменшити платіжки за опалення вдвічі: у Дніпрі почали енергомодернізацію будинків.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,