Для виходу з економічної кризи Дніпропетровщина має захищати власного виробника

Як швидко Україна та Дніпропетровщина впорається з наслідками епідемії та карантину та які кроки приведуть до покращення економіки регіону? Про це в інтерв`ю Відкритому розказав Доцент кафедри економіки та регіональної економічної політики ДРІДУ НАДУ Кирило Огданський.

«На сьогодні всі країни світи знаходяться в дуже негативному економічному становищі і, нажаль, немає жодного позитивного прогнозу щодо розвитку економіки. Всі експерти і економісти світу сходяться на одному: принаймні до кінця 2020 — 2021 року економічна ситуація в різних країнах світу буде погіршуватись. Коронакриза прийшла в економіку дуже активно. Ті проблеми, що були в Україні – вони і залишились. Але у коронакризу зявились нові» — говорить Кирило Огданський.

Також, Кирило Огданський розказав про економічні ризики та кроки до покращення економічної ситуації у нашому регіоні.

«Важливо створення стратегії виходу громади зі складного процесу, який маємо. По-перше, треба оцінити ситуацію в регіоні. Усі країни світу зараз переглядають напрямки виробництва і кожна держава захищає власного виробника. Тому що людина, яка утримує підприємство у громаді – сплачує податки в цьому регіоні, дає можливість заробляти вашим мешканцям і потім витрачати тут ці кошти. Я кажу про це вже 7 років» — говорить Кирило Огданський.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Наталія Будяк: НСЗУ реформує зруйновану радянську систему охорони здоров’я

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,