Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді імені Свєтлова готує безліч цікавих заходів для відвідувачів

Які заходи чекають на відвідувачів Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді імені Михайла Свєтлова найближчим часом, розповіли у прес-центрі Відкритого.

konf03

Директор Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді імені Михайла Свєтлова Ольга Матюхина розповіла, що молодь активно бере участь у всіх заходах і проектах, які влаштовують у закладі. Адже керівництво бібліотеки працює не лише для молоді, а й разом нею. Для того, щоб молодому поколінню було цікаво, працівники бібліотеки роблять усе можливе і намагаються йти у ногу з часом.

«Я хочу сказати, що у бібліотеці постійно відбувається багато подій, тому що наша бібліотека для молоді і повинна відповідати їхнім запитам. Тому наші івенти, як каже зараз молодь, дуже різнопланові. Взагалі я хочу розказати про те, чим корисна наша бібліотека для людей, бо таке стереотипне сприйняття, що вони можуть лише скористатися нашим книжковим фондом, — хибне. Сьогодні це не тільки наша така основна діяльність, бо ми маємо можливість давати нашим відвідувачам доступ до Інтернету для отримання корисної інформації і наші фахівці допомагають їм це зробити. У стінах бібліотеки відбуваються зустрічі з письменниками. Ми пропонуємо вам зустрітися з нашими місцевими письменницями — Ольгою Рєпіною і Еліною Заржицькою, які нещодавно написали книгу «Убити Антиципатора». Крім того, наприкінці місяця в місцевому правовому клубі «Провокатор» відбудеться така цікава форма роботи, як жива книга, де молодь може познайомитися зі спеціальностями: адвокат, суддя.  Ми разом з Анастасією долучаємо нашу молодь звертатися до закону і поважати право».

konf

Анастасія Юхіменко — представниця Третього Дніпровського місцевого центру з надання безоплатної допомоги, розповіла, що активно співпрацює з бібліотекою імені Свєтлова в рамках проекту «Я маю право»: «Мета цього проекту — підвищення рівня правової культури і ще надання корисних порад, чітких кроків і алгоритмів дій, коли права людини порушені. Наймасштабнішою акцією був перегляд фільму просто неба про права людини. У чому ще полягає співпраця з бібліотекою? У наданні правових консультацій від фахівців і отриманні роздруківок з чітким алгоритмом дій».

konf02

«Бібліотека імені Свєтлова розташована недалеко від нашої школи і ми з нею співпрацюємо у багатьох проектах і дуже раді, що у нас з’явилися такі друзі. Ми проводимо дуже цікаві квести, які нам допомагають розробляти працівники бібліотеки. Діти дуже зацікавлені і отримують ті знання, які їм потрібні у подальшому житті.  Я ще раз наголошую, що це такі дружні стосунки: ті, хто працюють, і ті, хто навчається,  — всі діють в єдиному пориві, щоб зробити нашу молодь більш обізнаною. Використовуючи ті ресурси, які є у бібліотеці ми зможемо зробити дозвілля нашої молоді більш цікавим і кориснішим для держави», — запевнила вчитель школи Наталія Курдюкова.

konf01

Нагадаємо, в Дніпрі з’явиться бібліотека української діаспори США імені Джона Маккейна.

Теги: