Дніпровський доброволець: держава не підтримує національно-патріотичне виховання

В ефірі програми «Шах і мат» разом з добровольцем Олександром Писаревським говорили про національно-патріотичне виховання в Україні.

«Все залежить від виховання. Ми можемо виховати людину віддану державі, суспільству, ідеї і людям, а можемо виховати людину без пам’яті і бажань, егоїста» — говорить Олександр Писаревський.

Олександр зараз співпрацює на волонтерських засадах з КП «Патріот» і проводить національно-патріотичну роботу з молоддю.

«Багато добровольців, які повернулися, почали створювати гарні гуртки для дітей, але все пішло в пісок, не дивлячись на ініціативу патріотично налаштованих людей. Гуртки продовжуюють працювати, але не так, як планувалось, тому-що немає гідної підтримки від держави. Нажаль, дивлячись на нашого ворога Росію, розуміємо, що там національно-патріотичне виховання поставлене набагато краще ніж у нас. Це потужна і добре фінансована система», — розповідає Олександр Писаревський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти будуть вчити історію за підручниками дніпрянина Ігоря Щупака і його команди

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,