«Пункт дислокації Донбас»: у Дніпрі презентували книгу волонтерки і воїна АТО | Відкритий

«Пункт дислокації Донбас»: у Дніпрі презентували книгу волонтерки і воїна АТО

У Дніпрі презентували книгу волонтерки і воїна АТО «Пункт дислокації Донбас». Про це в інтерв’ю Відкритому говорили з письменницею та науковою співробітницею Музею АТО Ганною Терянік.

Фотокнига “Пункт дислокації Донбас” – це спільний проєкт воїна-фотографа Юрія Величка та волонтерки-письменниці Ганни Терянік. У книзі зібрані документальні фото побуту, життя, війни та смерті, пронизливі тексти та репортажі з війни.

«Я почала писати у 2014-му, тоді, під час перебування у зоні АТО, вперше були написані перші історії. З того часу з’явилось більше сотні оповідань. Першим проєктом, який ми створили з Юрієм була книга “Життя на нулі”.  Зараз готується до видання ще один наш проєкт – нова сучасна книга, в якій будуть не лише тести і фото, а й можливість переглянути відео», – говорить Ганна Терянік.

Книга “Пункт дислокації Донбас” створена на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України і розповсюджується безкоштовно.

Також говорили про роботу в Музеї АТО, колектив музею та нові проєкти.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Театр драми та комедії Дніпра перетворився в сучасний Драміком

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Оцените этот материал: