До дня Святого Миколая в Дніпрі презентували виставку художніх робіт

З нагоди Дня Святого Миколая до прес-центру телеканалу Відкритий завітали учасниці художньої студії «Сонячна».

Людмила Хапатько, Олена Разумова і Марія Горбатенко поділилися своїм життєвим і професійним досвідом. За словами Людмили, організатора і керівника студії, вона існує вже 3 роки: спочатку вони займалися арт-терапією з переселенцями зі Сходу України, проте потім вони почали цим займатися з іншими категоріями людей, які потребують захисту від стресових ситуацій. Учасники студії малюють картини, займаються в танцювальних секціях і грають в театрі.

До дня Святого Миколая в Дніпрі презентували виставку художніх робіт - рис. 1
«Назва нашої студії краще за будь-яку іншу відображає сутність нашої організації, адже в нас сонячне і просторне приміщення, де наші відвідувачі мають чудову можливість займатися своєю діяльністю», — розповідає Людмила.

До дня Святого Миколая в Дніпрі презентували виставку художніх робіт - рис. 2
«Майже все своє життя я працювала бухгалтером і ніколи не малювала. До цього центру я прийшла в 2015-му році, коли він тільки організовувався. Нещодавно разом із Людмилою і з Марійкою ми презентували нашу виставку в приміщенні Собороної районної ради», — ділиться своїм досвідом учасниця студії Олена Разумова.

До дня Святого Миколая в Дніпрі презентували виставку художніх робіт - рис. 3

«Я проживала зі своєю родиною в Донецьку. Коли почалася війна — ми переїхали  з батьками в Дніпро. Зараз я малюю картини як на папері, так і на полотні. За цей час в мене з’явилося багато друзів», — так описує своє життя найменша учасниця студії —Марія Горбатенко.

До дня Святого Миколая в Дніпрі презентували виставку художніх робіт - рис. 4

Гості також продемонстрували найбільш яскраві картини, що були намальовані як, власне, ними, так й іншими учасниками студії.

До дня Святого Миколая в Дніпрі презентували виставку художніх робіт - рис. 5

До дня Святого Миколая в Дніпрі презентували виставку художніх робіт - рис. 6
Наостанок, вони запросили до співпраці усіх бажаючих, назвали контакти і адресу студії.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як дніпровські школярі привітали військових з Днем Святого Миколая.

Теги: