Вигідна інвестиція чи невиправданий ризик: дніпровські експерти розповіли про купівлю нерухомості за кордоном

Купівля нерухомості за кордоном залишається однією з найбажаніших операцій для багатьох українців. Проте експерти радять поки що придивитися до вітчизняного ринку.

Про що треба знати інвесторам розповіли в пресцентрі Відкритого голова Ради підприємців ринку нерухомості у Дніпропетровській області Сергій Логутенко та експертка Національної асоціації брокерів Катерина Корнет.

Закордонний ринок нерухомості є досить привабливим для українських інвесторів. Хтось купує житло на майбутнє, з перспективою переїхати туди на постійне місце мешкання. Когось цікавить туристична сторона питання – люди їздять відпочивати в іншу країну й живуть у власному будинку. Популярними в цьому напрямі є Туреччина, Іспанія, Італія та Чорногорія. Інші здають придбані квартири в оренду.

«Роздивляються країни і з точки зору фінансових привілеїв. Попитом користується Кіпр. Там на нерухомість середня ціна. Після її придбання, людина автоматично отримує посвідку на постійне проживання та певні фінансові пільги», — каже Катерина Корнет.

DSC 2188

Пандемія дещо змінила плани багатьох українців. Сьогодні експерти не рекомендують купувати нерухомість за кордоном. Говорять, що краще перечекати або придивитися до вітчизняного ринку.

«Сьогодні існує безліч онлайн-платформ, де ви можете ознайомитися з житлом не виходячи з дому. Але після цього треба оглянути квартиру або дім особисто. До багатьох країн в’їзд досі заборонено. Робити це можна і через посередника. Та навряд ви знайдете людину, якій довірятимете як собі. Ви не будете нести повну відповідальність за такий важливий вибір. Тож наразі краще зачекати і не ризикувати», — рекомендує Сергій Логутенко.

DSC 2187

Загалом, експерти кажуть, що купувати нерухомість за кордоном – вигідна інвестиція. Але не зараз. У багатьох країнах Європи та Туреччині можна придбати квартиру в кредит під низький відсоток. Якщо роздивлятися первинний ринок, який користується більшою популярністю, то він дуже надійний.

«Купуючи квартиру за кордоном у новобудові, ви можете не сумніватися в якості будматеріалів та роботі забудовників», — коментує голова Ради підприємців ринку нерухомості.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Мининфраструктуры подписало договор на строительство аэропорта в Днепре | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,