Експерт фен-шуй з Дніпра розповіла про Китайський новий рік і що нас чекає

«Китайський новий рік 2019: коли і як його відзначати», — про це у Відкритому розповіла експерт з фен-шуй Наталія Ткалич.

«Китайці святкують два нових роки. За сонячним календарем рік розпочинається сьогодні — 4 лютого. Це момент приходу нових енергій, які вплинуть на нас. За місячним календарем рік розпочнеться 5 лютого», — розповідає Наталія Ткалич.

Still0204 00001

За словами експерта, перші два тижні дуже важливі, бо йде закладка нового циклу – фундаменту енергій на цілий рік. Святкування розпочинається сьогодні увечері. А до цього моменту потрібно очистити своє приміщення від усього зайвого, викинувши 28 предметів. Це буде сигналом, що ви даєте простір для нового. Перший місячний день потрібно зустрічати у колі родичів. На стіл слід поставити цукати, горіхи та мандарини. На початку року краще з’їсти щось солодке.

Сприятливою зоною у новому році буде північна сторона приміщення. Її потрібно активно використовувати. Наприклад, якщо сталася сварка, по потрібно там запалити свічку.
Щодо ритуалів, то експерт радить 4 лютого о 23:20 відкрити вікно на півдні та запросити енергію процвітання. Китайці називають її Богом достатку  і «пригощають» ласощами.
А ще кожному в нас в новому році будуть надаватися можливості. Якщо їх вчасно використати, то, за словами експертки, можна досягнути успіху в тій чи іншій сфері.

Раніше ми розповідали про ситуацію, яка склалася навкого воєнного госпіталю в Дніпрі.

Теги: