Глава Нацполіції звільнив генерала Глуховерю

Сьогодні, 29-го липня, Глава Нацполіції України звільнив генерала Віталія Глуховерю. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби Національної поліції України.

Сьогодні за наказом Голови Нацполіції Сергія Князєва та за погодженням з міністром внутрішніх справ України паном Арсеном Аваковим звільнили керівника Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області Віталія Глуховерю. Тимчасово його обов’язки буде виконувати Артем Васицький.

«Згідно з наказом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у суботу, 27 липня, було розпочато службове розслідування за фактом подій, що мали місце у Дніпрі. Висновки службового розслідування будуть передані до Державного бюро розслідувань. Нацполіція надає допомогу та всебічно сприяє ходу розслідування.
Сьогодні керівник поліції Дніпропетровщини звернувся з рапортом до Голови Нацполіції про звільнення із займаної посади. Його рапорт було задоволено», — вказано у повідомленні.

Gluhoverya 2

Слід нагадати, що у соціальних мережах почали активно поширювати відеозапис інциденту, який стався між водієм керівника  Головного Управління Національної поліції у Дніпропетровській області Віталія Глуховері та поліціянтами. Скандал став загальновідомим завдяки працівникам засобів масової інформації (ЗМІ). Так, на цю ситуацію відреагував Президент України Володимир Зеленський. На своїй сторінці у Facebook він назвав цю ситуацію неприпустимою, тому звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою негайно звільнити генерала Глуховерю. Пізніше скандал прокоментував сам Віталій Глуховеря. Він сказав, що буде співпрацювати зі слідством заради встановлення справедливості.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Зеленський вимагає від Авакова звільнення генерала Глуховері.

Теги: