Гліб Пригунов взяв участь в першому засіданні Верховної Ради – Відкритий

Гліб Пригунов взяв участь в першому засіданні Верховної Ради

Глава Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов взяв участь в першому засіданні Верховної Ради. Про це Відкритий повідомляє з місця подій.

Сьогодні, 29-го серпня, розпочалося перше засідання Верховної Ради України. Перед його початком народні обранці вшанували пам’ять загиблих військових під Іловайськом. Засідання розпочалося традиційно з гімну України.

У першому засіданні нового парламенту взяв участь голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов. Він сказав, що протягом останніх п’яти років відбувалося багато позитивних змін, а наразі потрібно тільки не зупинятися та розвивати усе набуте раніше.

Сьогодні розпочалося перше засідання новобраного парламенту.

У першому засіданні Верховної Ради взяв участь голова Дніпропетровської обласної ради.

«В нашій державі не вперше відбуваються позачергові вибори, але це і не є така стала практика. Сьогодні свою роботу розпочала нова Рада. Сподіваюсь, що вона зможе виправдати ті очікування, які сьогодні має суспільство. Головне, щоб у представників нового скликання було достатньо прагматизму, щоб зберегти ті започатковані позитивні зміни, які протягом останніх п’яти років відбуваються в країні. Децентралізація, закупівля медичної послуги, формування нової української школи, європейський вектор розвитку та інше. Усе це треба підтримувати та розвивати. Зараз можна констатувати, зміни в країні — будуть! Вони будуть швидкі, а от про їх якість ми судитимемо згодом», — сказав очільник Дніпропетровської області Гліб Пригунов.

Народні обранці ІХ скликання склали присягу на вірність України та отримали посвідчення. Слід зазначити, що у новообраному парламенті нашу область представляють 17 кандидатів з мажоритарних округів та понад десять, які пройшли за списками різних партій.

Гліб Пригунов.

«Представництво нашої області буде потужним. Я думаю, що нашим дніпровським депутатам вистачить прагматизму та здорового глузду, щоб інтереси нашого краю захищати на законодавчому рівні, просувати проєкти, яких потребує наша область. Сьогодні мешканців області турбують питання екології, багато інфраструктурних об`єктів, такі як аеропорт, дороги. Сподіваюсь, що у представників нашої області вистачить хисту аби відстоювати спільні інтереси на законодавчому рівні», — додав очільник Дніпропетровської області.

Нагадаємо, раніше ми писали про незвичайні традиції: Гліб Пригунов 18 років не змінює краватку на державні свята.

Теги:

Оцените этот материал: