Головний архітектор Дніпра: як зміниться місто найближчим часом

Як зміниться бульвар Короленко та центр Дніпра. Про реконструкції у місті в інтерв`ю Відкритому розповів головний архітектор Дніпра Дмитро Волик.

Бульвар Короленка має знов перетвориться: будівлі готелю Україна і Короленко-1 буде повернуто первісний історичний вигляд.

«Про ці зміни ми почали думати ще 10 років тому, однак взялися за роботу лише після реалізації проєкту пішохідної зони. Оримавши позитивний відгук від дніпрян і побачивши, що це місце приваблює багатьох творчих містян, перейшли до втілення проєкту цієї реконструкції в життя. Загалом, ми йдемо до стандартних рішень універсального дизайну: щоб Дніпро стало доступним та зручним для всіх мешканців. Інклюзивність має бути забезпечена для кожного, оскільки кожній людині в тій або інший ситуації може бути не зручно, наприклад, пересуватися по сходинках: мати з дитиною на візочку, велосипедист, людина з важкою валізою, звісно, людина з інвалідністю. Ми достатньо жорстоко контролюємо питання безбар’єрності при реалізації нових проектів. В найближчому майбутньому заплановано створення не лише нових пішохідних зон, а й доступних кожному маршрутів, які з’єднають історичні пам’ятки та комфортні локації міста і стануть зеленими пішохідними коридорами, які дозволять комфортно рухатись центральною частиною Дніпра.»

Також говорили про те, як затверджуються проєкти реконструкції та як буде змінюватись місто найближчим часом.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дніпровська експертка Анна Колохіна: 65% українців задоволені обслуговуванням у держустановах.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,