Готуємось до Різдва з «Пластом»: де безкоштовно відпочити на свята у Дніпрі

Вифлеємський вогонь, розпис пряників, коляда: що пропонують дніпровські пластуни напередодні різдвяних свят? Розповідали у пресцентрі каналу «Відкритий».

З  12 грудня в Дніпрі починають активно готуватись до новорічно-різдвяних свят. Патріотична дитячо-юнацька організація «Пласт. Дніпро» пропонує не сидіти вдома, а проводити канікули у веселій компанії та з користю.

«Теплі зустрічі з добрими ділами — це те, що нам дарують чарівні зимові свята. Коли збираються діти та дорослі й разом займаються корисними, добрими справами,» — говорить керівниця організації Ольга Підгорнова.

plast

Дітей та батьків запрошують до Кузні української інтелігенції 12 грудня о 17:00 на Етно-Party до свята Андрія. Пропонують атмосферну вечірку з елементами традиційного українського одягу.

До приготування солодких подарунків для дітей сірої зони можна долучитися в неділю 15 грудня о 14:00 в храмі Різдва Пресвятої Богородиці  за адресою: вул. Набережна Заводська, 96.

А 21-го грудня, під час відкриття міської ялинки, пластуни подарують мешканцям Дніпра Вифлєемський вогонь миру. Який скаути привозять з місця народження Христа та розповсюджують тим, хто святкує Різдво та вірить у дива.

«Після передачі Вифлеємського вогню, ми готуємось до Коляди. І великим вертепом вирушаємо колядувати містом. Та запрошуємо всіх містян долучатися до нашого колядування», — сказала речниця Пласту Олександра Полянчикова. 

Теги: