Економічний форум в Давосі: експерти підбивають підсумки зустрічей – Відкритий

Економічний форум в Давосі: експерти підбивають підсумки зустрічей

Про розвиток економіки, соціальні виклики та загрози говорили з професором Володимиром Момотом у пресцентрі каналу “Відкритий”. 

З 21 по 24 січня у Давосі  проходив 50-й Всесвітній економічний форум. Формування капіталізму та екологічна ситуація у світі – головні теми зустрічей. Також багато часу присвятили природним катастрофам,  питанню швидкої зміни клімату та наслідків від цього.

“Виникла дискусія між заявами Грети Тунберг, яка говорить, що все буде погано і Дональдом Трампом, що засудив “кліматичних пророків”. За його словами, зараз час для оптимізму, а не песимізму, ” – говорить Володимир Момот. 

Крім економічних питань та проблем екології, на форумі обговорювали проблеми безпеки. Так, Джордж Сорос зробив неочікувану заяву про те, що соцмержі, зокрема Фейсбук – це загроза демократії.

“Звісно, це питання  дискусійне. Проте майже все населення Землі користується цією соцмереже. вона сприяє торгівлі та вільному доступу до інформації. і Можливо, щось таки загрозливе тут є. Тому заходячи у Фейсбук, подумайте про це, ” – сказав пан Володимир. 

Проте, усі експерти сходяться на одному – суспільство потребує індустріальної революції. Коли сучасні технології та інновації впроваджуються в будь-яку сферу життя. Цього вимагає час  та виклики.

“В Україні є все, щоб здійснити цю революцію. Природний та людський ресурс дозволяє нашій країні зробити стрибок вперед. Необхідно тільки користатися новітніми технологіями та крокувати в ногу з часом,” – говорить Володимир Момот. 

Теги:

Оцените этот материал: