Хаб для ветеранів у Дніпрі тепер працює з понеділка по суботу

Про допомогу ветеранам та заходи Veteran Hub у Дніпрі в інтерв`ю Відкритому розповіли ветеран, керівник філії Veteran Hub Dnipro Давид Гурцкая та керівниця регіональної мережі Veteran Hub Катерина Есманова.

Veteran Hub у Дніпрі вже працює більше 8-ми місяців, але через карантинні обмеження не було можливості працювати на повну.

«Запрошуємо завітати до хабу ветеранів, членів родин ветеранів, загиблих військовослужбовців, полонених – усіх, хто має стосунок до війни, хоча ми будемо раді і цивільним мешканцям Дніпра. Тут можна організувати презентацію книги, фільму, провести лекцію чи відвідати семінар, поспілкуватися з друзями або забронювати місце для ділової зустрічі. Для надання допомоги ветеранам у просторі працюють кейс-менеджери із психологічною освітою, юристи та консультант з пошуку роботи. Тепер ми запрошуємо вільно приходити до хабу з понеділка по суботу за адресою: вул. Мечникова 19, БЦ Civilization. У холі на першому поверсі Вас зустріне ресепшионістка та проведе на 17-й поверх», — поділився Давид Гурцкая.

«Я дуже пишаюся командою, яку ми зібрали в Дніпрі: це професіонали, глибоко занурені у ветеранські справи. Тут всі підтримують одне одного, а частина команди — ветерани», — розповіла Катерина Есманова.

Також говорили про необхідність створення у Дніпрі мобільного офісу Veteran Hub на кшталт вже працюючого у Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ветеран з Дніпра у суді домагається надання групи інвалідності безстроково.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,