Христина Головачова: у Дніпрі розробляють програму патріотичного виховання для вчителів

У школах немає україно-центричного виховання, тому у Дніпрі розробляють програму патріотичного навчання для вчителів. Про це в інтерв`ю Відкритому розказала правозахисниця, громадська діячка, співзасновниця навчального центру «Кодацька Січ» Христина Головачова.

22 лютого в залі Дніпропетровської облдержадміністрації відбувся круглий стіл, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. В ньому взяли участь активісти Євромайдану у Києві та Дніпрі.

«Під час зустрічі обмінювались думками і спогадами про Революцію Гідності, вшанували пам’ять загиблих героїв. Також говорили про майбутнє нашої держави та про неналежний рівень існуючого національно-патріотичного навчання в Україні. Оскільки система освіти дісталася нам в спадщину від радянського союзу, у наших школах відсутнє україно-центричне виховання. Щоб це виправити, треба організувати для вчителів систему тренінгів. Нещодавно обласна влада підтримала ідею громадської ради і зараз в Дніпровській академії неперервної освіти розробляється тижнева програма  національно-патріотичного виховання для вчителів будь якої дисципліни. Це може виправити ситуацію», — розказала Христина Головачова.

Також говорили про табори та заходи навчального центру для дітей «Кодацька Січ».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Музею спротиву Голодомору у Дніпрі виповнюється рік

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,