Школа козацького бойового мистецтва у Дніпрі набирає вихованців з 3 років

Школа козацького бойового мистецтва у Дніпрі набирає на навчання дівчат та хлопчиків з 3 років. Про це в інтерв`ю Відкритому розказав заступник директора дитячо-юнацького центру «Штурм» Геннадій Поляков.

Цьогоріч школі козацького бойового мистецтва «Спас-Штурм» виповнилося 20 років.

«20 років тому в нас було 10-20 вихованців, тепер їх більше 300. Це хлопчики і дівчата з Дніпра. Тепер ті, хто були учнями першої групи, вже приводять до нас своїх дітей – нові покоління дніпрян», — говорить Геннадій Поляков.

У вересні визначили переможців міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2020. Команди випробовували свої сили у стройовій підготовці, перетягуванні линви, орієнтуванні, збірці-розбірці АК, тактичній медицині та інтелектуальному конкурсі на знання історії України та міста Дніпра.

«У Дніпрі працює декілька підрозділів школи в кожному районі міста і саме зараз ми набираємо вихованців від 3 років. Школа козацького бойового мистецтва «Спас-Штурм» це шлях самовдосконалення для патріотів України, це дружня родина, в якій є місце кожному і де всі рівні, це професіоналізм тренерів та індивідуальний підхід до кожної дитини, це вишкільні табори і патріотичні ігри», — пояснює Геннадій Поляков.

Також говорили про розвиток руху українських бойових мистецтв та вишкільно-патріотичний табір «Дніпровський Спас».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Професор – іноватор з Дніпра: яким повинен бути освітній процес

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,