У Дніпрі створили курси домедичної допомоги за світовими протоколами

Про систему освіти з надання домедичної допомоги та курси, які працюють у Дніпрі в інтерв`ю Відкритому розказав лікар-терапевт вищої категорії, інструктор з домедичної допомоги Іван Кондратенко.

Навчально-тренінговий центр «ДніпроТакмед», де проходять заняття для військовослужбовців, поліцейських, нацгвардійців та цивільних осіб, як дорослих так і дітей, був створений у 2014-му році.

«Ми — группа волонтерів, які проводять інструктажі з домедичної допомоги. Кожен тренінг ми починаємо з юридичних аспектів надання допомоги, бо чимало людей бояться і кажуть: «Якщо я щось зроблю невірно, а мене засудять?» В Україні відсутня система освіти з надання домедичної допомоги, і більшість з категорії людей, які у разі необхідності, повинні допомогти до приїзду швидкої, не знають що робити. Ці категорії визначені законодавством і включають вчителів, бортпровідників, медиків тощо. Навіть якщо деякі структури проводять тренінги для своїх працівників, то вони більше для «галочки». Саме тому я і мої колеги започаткували і проводять курси згідно світових алгоритмів і протоколів надання домедичної допомоги», — розказав Іван Кондратенко.

Також говорили про досвід системи освіти з надання домедичної допомоги в Ізраїлі.

З розкладом тренінгів для цивільних осіб, як дорослих так і дітей, можна ознайомитись на сайті або на фейсбук-сторінці навчально-тренінгового центру.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Через 3 місяці відкриється ринок землі: що варто знати

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,