Модельний бізнес у Дніпрі: як дівчатам не натрапити на сумнівні агентства

Багато дніпровських дівчат регулярно отримують повідомлення від «цікавих» модельних агентств з пропозицією роботи. Чому треба бути обачними з такими сумнівними перспективами розповіла у пресцентрі Відкритого модель Наталія Беспала.

Жінки люблять вухами. Тож написати дівчині у соцмережах повідомлення про її цікаву модельну зовнішність та запропонувати спробувати себе в кадрі або на подіумі – вдалий психологічний прийом багатьох сумнівних агентств.

Дніпровська модель Наталія Беспала пояснює: «Дуже часто, у таких випадках, вам обіцяють світле зіркове майбутнє на подіумі та в об’єктивах фотоапаратів, а потім повідомляють умови: для початку треба закінчити модельну школу. Вас вчитимуть ходити, позувати та навіть поводити себе. Звісно, задоволення таке безкоштовним не буде. Після оплати цього навчання, є великий шанс не отримати запланованих результатів. Тому треба бути дуже обережними».

IMG 6170

Також Наталія акцентує увагу на юридичній безпеці. Особливо, якщо мова йде про роботу закордоном. Агентство має надавати моделі гарантії та впевненість у захисті.

Окрема порада для дівчат-підлітків: довіряйте своїм батькам. Не треба соромитися прийти в модельне агентство з мамою, татом, старшою сестрою або іншою дорослою особою.

«Дівчатам 15-16 років одягають рожеві окуляри та дають багато обіцянок: робота закордоном, великі гонорари і це все за короткий термін. Батьки, спираючись на власний життєвий досвід, зможуть перевірити агентство на правдивість та надати вірні поради», — розповідає Наталія.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Праздничные выходные: сколько будем отдыхать в январе | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,