Молодіжний театр у Дніпрі готує для глядачів оригінальну виставу за Гоголем

«Які сюрпризи чекають на глядачів Дніпропетровського обласного українського молодіжного театру у 2019 році», — про це у Відкритий розповіли директор-художнiй керiвник Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру, заслужений діяч мистецтв України Вiталiй Денисенко, режисер-постановник закладу Павло Гатiлов та керівник літературно-драматургічної частини Ірина Філенко.

IMG 8703

«Наш театр унікальний, бо поєднує дві трупи, які співпрацюють: лялькову та драматичну. У майбутньому плануються вистави, де будуть задіяні, як ляльки, так і актори. Подібного немає ніде, ні за формою, ні за змістом», — розповідає Вiталiй Денисенко.

Директор театру також торкнувся й болючого питання браку приміщення. Адже проблема в тому, що драматичний театр знаходиться у будинку лялькового. Тому не вистачає місця для зберігання декорацій.

IMG 8689

Щодо нових вистав, то, за словами керівника, зараз готуються дві. Перша — «Вісім люблячих жінок» за твором Р.Тома. Ще молодий, але дуже талановитий режисер Павло Гатілов працює над постановою за п’єсою М. Гоголя «Женитьба». Також планується оригінальний дитячий спектакль «Каля Маля» з використанням ляльок. Серед планів — участь у фестивалі «Січеславна», «Класика сьогодні», «Золоті оплески Буковини».

«П’єса «Женитьба» — це постмодерністська комедія, передпрем’єрний показ якої заплановано на 21 березня. Вона співзвучна з виставою «Гравці»» за Гоголем, які були випущені в минулому році. Думаю, що буде й 3-й завершуючий спектакль трилогії», — говорить Павло Гатiлов.

«Нашому театру у цьому році виповнюється 80 років. І він ніколи не припиняв своєї роботи. Усього в репертуарі 42 вистави, які адресовані, як найменшому глядачеві, так молоді і дорослим. До того ж, у фойє театру постійно діє виставка ігрових театральних ляльок», — говорить Ірина Філенко.

За словами Ірини Філенко, цього року плануються гастрольні поїздки театру до Луганської, Запорізької та Полтавської областей.

Раніше ми розповідали, що жителі Дніпра найчастіше страждають надлишковою вагою через соціальні негаразди.

Теги: