Мусульмани Дніпропетровщини починають відзначати свято Ід аль Фітр

Мусульмани Дніпропетровщини 4 червня починають відзначати свято Ід аль Фітр (Ураза Байрам), про це у прес-центрі Відкритого розповіли Едгар Девлікамов  – заступник муфтія ДУМУ «Умма», імам ІКЦ та Павло Федосов  – голова релігійної організації мусульман «Відродження» у місті Дніпро.

4 червня 2019 мусульмани регіона разом із мусульманами всього світу починають відзначати свято Ід аль Фітр  (Ураза Байрам). Це одне з двох ісламських свят. Йому передує 30-денний піст, що відомий як піст місяця Рамадан. 

Мусульмани Дніпропетровщини починають відзначати свято Ід аль Фітр - рис. 1

Мусульмани Дніпра вже декілька років поспіль об’єднують зусилля і проводять  святкові заходи для всіх без винятку жителів обласного центру і його гостей.  Цього року організований загальноміський релігійно-культурний святкового захід, що планується на середу, 5  червня 2019 у Центральному міському парку культури та відпочинку  ім. Л. Глоби.

Метою святкових заходів є ознайомлення з мусульманською культурою і традиціями всіх людей незалежно від їх конфесійної, етнічної, расової чи соціально-політичної належності. 

У святковій програмі головними елементами буде інформаційно-розважальна програма (книжковий ярмарок, народна творчість представників мусульманських діаспор, розваги для дітей) та гастрономічна, де для гостей буде влаштовано частування.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровщині працює служба розшуку зниклих людей.

Теги: