Музей українського живопису готується відсвяткувати свій шостий День народження

До свого Дня народження Музей українського живопису підготував кілька подарунків для своїх відвідувачів. Про це у прес-центрі Відкритого розповів заступник директора Музею українського живопису, мистецтвознавець, провідний науковий співробітник Володимир Маліков.

Так, 10 жовтня о 17:00 на другому поверсі музею відкриється виставка виставка мистецтва родини Колеснікових: батька та сина «У Всесвіті почуттів». У суботу, 12 жовтня, можна долучитися до майстер-класів, які проходитимуть у трьох майстернях, – гарячої художньої емалі, друкованої графіки та кераміки. А у неділю у приміщені музею на дніпрян чекає сеанс арт-терапія.

«У суботу можна зробити цікаві сувеніри власними руками. Дереворит і лінорит – здавалося б, незвичні незнайомі слова, але у нас можна не лише про ці види друку почути, але й спробувати опанувати ці техніки. На власні очі побачити та руками відчути непростий вид мистецтва — гаряча емаль. У керамічній майстерні майстер з кожним працюватиме індивідуально. Тож, з порожніми руками від нас ніхто не піде. А 13 жовтня під час арт-терапії, який розпочнеться о 17:00, ми ще раз доведемо: мистецтво лікує», — зауважив Володимир Маліков.

Музей українського живопису було відкрито 10 жовтня 2013 року. Сьогодні це — сучасний креативний арт-майданчик, справжній епіцентр культурного життя Дніпра. Відкриті музейні фонди, три поверхи виставкового простору, майстерні, музейний простір та Сад скульптур. Відкриття закладу, активна виставкова робота та прогресивний розвиток музею ще раз доводить — навіть в умовах кризи цілком реально реалізовувати мистецькі ініціативи, заряджати суспільство культурологічною інформацією та енергією творчості.

«Більше 5000 художніх творів складають нині основу музейного фонду. Це — живопис, графіка, художня емаль та скульптура. Колекція постійно оновлюється новими надходженнями витворів мистецтва. Ядром колекції Музею українського живопису є твори відомих художників дніпровської школи, які жили і творили у другій половині 20-ого століття. Керуючись європейською практикою, наш фонд — відкритий для відвідувачів», — розповів заступник директора Музею.

У галереї при Музеї завжди можна придбати оригінальний авторський витвір із сертифікатом музейного зразка, що стане чудовою інвестицією, прикрасою в інтер’єрі або подарунком близькій людині.

Теги: