На Дніпропетровщині створено вже майже 70 об’єднаних громад

У Дніпропетровській області вже 68 ОТГ. У п’яти з них наприкінці грудня пройдуть перші місцеві вибори. Про це у пресцентрі Відкритого розказала директорка Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

«П’ять ОТГ уже повністю завершили процедуру об’єднання. І пакет їхніх документів направлений до ЦВК. Центральна виборча комісія призначила вибори на 22 грудня. Голів та депутатів рад обиратимуть у Затишнянській, Чернеччинській, Магдалинівській, Обухівській та Глеюватській ОТГ. Вони об’єднають 63 населені пункти», – розповіла Олена Тертишна.

Крім того, того ж дня обиратимуть депутатів у трьох сільрадах, які приєднаються до сусідніх ОТГ: Дмитрівській – Петропавлівського району, Богуславській – Павлоградського району та Шевченківській – Васильківського району.

Наразі повність покриті об’єднаними громадами Апостолівський, Павлоградський, Магдалинівський і Широківський райони. На черзі – Томаківський.

На сьогодні ОТГ створені в кожному з 22 районів Дніпропетровської області. Також громади об’єдналися навколо міст обласного значення – Покрова та Марганця. Найближчим часом цей процес мають завершити Кам’янське, Жовті Води та Вільногірськ.

 

Теги: