На форумі у Дніпрі зібрались родини загиблих героїв

Про другий форум родин загиблих, який пройшов Дніпрі у пресцентрі Відкритого розповіли психологиня та вдова добровольця Олена Шилова та виконуюча обов’язки керівника Департамента соціальної політики Дніпровської міськради Юлія Дмитрова.

У Дніпрі зібрались родини загиблих героїв на форум під назвою «Маленькими кроками назустріч один до одного».

«Захід, організований громадською організацією «ТАПС-Україна» за підтримки Дніпровської міської ради, провели вже вдруге. Цьогоріч у Молодіжному парку дозвілля та відпочинку «Новокодацький». Гаслом форуму визначили «Свій до свого по своє», оскільки всі присутні мали можливість поділитись та презентувати власний досвід, корисний іншим. У форумі взяли участь близько 130 осіб», — поділилась Юлія Дмитрова

«Такі соціальні проєкти є вкрай важливими. Це не лише дозвілля, корисне спілкування одне з одним, а й об’єднання, підтримка, допомога людям, які втратили членів своїх родин в АТО/ООС. Такі зустрічі  гуртують людей. Учасники мали змогу послухати тематичні лекції, взяти участь у творчих майстер-класах та інших практиках. Але найважливіше — робота потужної команди психологів у групах та індивідуально», – прокоментувала Олена Шилова.

На форумі у Дніпрі зібрались родини загиблих героїв - рис. 1Юлія Дмитрова

На форумі у Дніпрі зібрались родини загиблих героїв - рис. 2Олена Шилова

Більше про форум та наступні проєкти — у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Работы в разгаре: как продвигается реконструкция бульвара Кучеревского в Днепре.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,