Форум «Молодь Дніпра»: на учасників чекає зустріч із зірковим гостем

«Прагни! Дій! Змінюй!». Під таким гаслом уже вчетверте у нашому місті організують форум «Молодь Дніпра».

Про нього в пресцентрі Відкритого розповіли Сергій Луденський та Єлизавета Пархоменко.

26-го червня у будівлі Дніпровської міськради зберуться 150 активних хлопців і дівчат. Протягом дня вони спілкуватимуться із запрошеними спікерами на теми можливостей для молоді, політичної освіти та комунікації з владою. Окрім цього, на учасників чекає зустріч та спілкування в неформальній обстановці з фронтменом гурту «Антитіла» Тарасом Тополею, а також екскурсії, практичні завдання, фуд-корт та фотозони.

Начальник відділу департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради Сергій Луденський каже: «Раніше форум збирав понад 350 людей. Зараз же, через зрозумілі причини, кількість учасників обмежена, Утім, ми будемо робити записи лекцій спікерів, а потім, кому буде цікаво, зможе їх переглянути. Форум стартує 26 червня, реєстрація з 8:00 до 9:00. Екскурсії починаються вже з 15:00. За цей проміжок часу у нас буде насичена програма. Хто хоче долучитися – реєструємося до 22 червня на сторінках департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання».

DSC 1191

Єлизавета Пархоменко, як представниця Молодіжної ради Дніпра акцентує, що для ініціативних хлопців та дівчат такий захід є гарною можливістю проявити себе, розвити навички та стати на крок ближчими до реалізації власних проєктів.

DSC 1188

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: На Днепропетровщине реконструируют одну из самых старых школ | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: , ,