У Дніпрі планують встановити автомати для годування безпритульних тварин

Сортування сміття, годування безпритульних тварин та боротьба з амброзією – такі плани на 2021 рік презентувала голова громадського формування «Екологічний патруль» на VII Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку у Дніпропетровській області.

У пресцентрі Відкритого про це розповіла Тетяна Лампіка.

Усі регіони України та понад 5 сотень спікерів об’єднав Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку.  У рамках заходу на одній платформі збираються представники влади, бізнесу, медіа та громадські активісти, аби презентувати ініціативи, які планують втілити в життя у 2021-му році. Зустрічі учасників форуму триватимуть до 21-го квітня.

У Дніпропетровській області захід пройшов 19 березня і зібрав 20 спікерів.  Вони презентували власні проєкти та ініціативи. Серед них і громадське формування «Екологічний Патруль».

Голова виконавчого органу громадського формування з охорони громадського порядку «Екологічний Патруль» Тетяна Лампіка розповіла, що на поточний рік у них є дуже багато цікавих та перспективних екопроєктів.

«Ми хочемо встановити в місті спеціальні автомати, які дозволять годувати безпритульних тварин. Небайдужі дніпряни зможуть купувати корм, висипати його в спеціальний отвір і собака або кішка, які не мають господарів, будуть ним харчуватися», — пояснює Тетяна.

У Дніпрі планують встановити автомати для годування безпритульних тварин - рис. 1

Окрім цього, голова «Екологічного Патрулю» зазначила, що залишається актуальною проблема сортування сміття. Для цього громадське формування проводить безліч ініціатив та акцій. Зокрема, лекційні заняття на яких розповідають про правила та нюанси цього процесу. Також у 2021 році планується встановлення баків для приймання небезпечних відходів на територіях ОТГ.

У планах і боротьба з амброзією. Влітку та на початку осені від цієї рослин страждають тисячі алергиків.

«До нас звернулися з новою розробкою, яка дозволяє обприскувати амброзію ще на початку сезону. І в результаті, після двох таких процедур, вона повністю зникає».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Днепрянин подарил музею Яворницкого раритетный пивной экспонат | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,