На новорічні свята кількість викликів швидкої по Дніпропетровькому регіону сягала до 3000 за добу | Відкритий

На новорічні свята кількість викликів швидкої по Дніпропетровькому регіону сягала до 3000 за добу

«Нещасні випадки на Новий рік та Різдво: скільком врятували життя дніпровські медики», — про це у прес-центрі Відкритий розповів головний лікар Дніпропетровського обласного центру медицини катастроф Радій Шевченко.

«Упродовж свят ми працювали в півтора рази інтенсивніше ніж зазвичай. Якщо у середньому за добу ми обслуговуємо по області 2100-2200 викликів, то на новорічні свята їх кількість доходила до 3000 за добу. Усього в 14 випадках телефонували на 103 з причини використання піротехнічних засобів. Усіх 14 людей госпіталізували: важких випадків та ампутацій не було», — розповідає Радій Шевченко.


По словам Радія Анатоліївича, після різдвяних свят прийнято виклик з приводу вибуху піротехнічного засобу. У результаті, загинула людина. Це відбулося на території Павлоградської станції швидкої допомоги.
«Через отруєння алкоголем та наркотиками зафіксовано 50 викликів бригади екстреної медицини. Нарахована невелика кількість обморожень та переохолоджень. Постраждалі — чоловіки роботоздатного віку, які знаходилися у стані алкогольного сп’яніння. Оскільки морози були помірними, то ампутацій не маємо», — говорить Радій Шевченко.
Як розповів головний лікар Дніпропетровського обласного центру медицини катастроф, бригади виїжджали 25 разів на пожари і в одному випадку констатували смерть.
«На Новий Рік та Різдво відпрацювали усі 280 бригад з 6 станцій швидкої допомоги. Маємо мінімальні затримки, що пов’язані з погодними умовами. Сьогодні кількість викликів повернулась до середньостатистичних по місту. За минулу добу по Дніпру зафіксовано 730 виїздів», — підвів підсумок Радій Шевченко.

Раніше ми розповідали, що чекає на відвідувачів Музею українського живопису в 2019-му році.

Теги:

Оцените этот материал: