На симфонічному фестивалі у Дніпрі виступатиме народний артист України

26 жовтня у Дніпрі розпочнеться масштабний симфонічний фестиваль «Фермата осені». Хто і яким чином дивуватиме пошанувачів класичної музики розповів у пресцентрі Відкритого художній керівник академічного симфонічного оркестру Дніпровської філармонії Айдар Торибаєв.

Дніпровська філармонія організовує масштабний симфонічний фестиваль. Окрім місцевих талантів глядачі зможуть насолодитися музичними виступами українських віртуозів зі світовим ім’ям. Зокрема, на відкритті фестивалю 26 жовтня гратиме видатний модерний бандурист, народний та заслужений артист України Роман Гриньків.

На симфонічному фестивалі у Дніпрі виступатиме народний артист України - рис. 1

«Я наполегливо рекомендую відвідати перший день фестивалю заради Романа Гринькова. Це людина, яка працює з зірками світового масштабу, номінантами на музичну премію Греммі. Я сміливо запевняю, що серед усього населення планети Земля немає кращого гравця на бандурі. Він у своїй справі перший серед 7 мільярдів людей. На своєму народному інструменті він гратиме і рок, і українські п’єси. Для Дніпра його приїзд – це феноменальне музичне явище», — запевняє Айдар Торибаєв.

На симфонічному фестивалі у Дніпрі виступатиме народний артист України - рис. 2

Симфонічний фестиваль «Фермата осені» триватиме з 26 по 30 жовтня. Усього відбудеться чотири концерти. Більш детальну інформацію знайдете на сайті Дніпровської філармонії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Реконструкция планетария в Днепре завершена: когда горожане смогут его посетить | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,