У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль вуличної музики

5 вересня 2020 року Дніпро всьоме стане містом-учасником Міжнародного фестивалю «День вуличної музики». Яка мета фестивалю, хто в ньому братиме участь і як стати його учасником розповіли у пресцентрі телеканалу «Відкритий» кураторка проекту Катерина Леонова і рекламний партнер фестивалю Денис Капітуров.

День вуличної музики – це найбільший одноденний фестиваль, який проходить майже у десяти країнах світу в третю суботу травня. Започаткований він був у 2007 році в Литві, а згодом поширився і в Україну, де зараз його організовують більше ніж у 20-и містах. Дніпро не став виключенням. І навіть цього року, коли пандемія коронавірусу не дала змоги провести фестиваль вчасно, організатори з усієї країни вирішили перенести його на 5 вересня.

«П’яте вересня було запропоновано Олесею Корженівською (головний організатор і директорка фестивалю в Україні), яка активно співпрацює з благодійними фондами. І саме на це число припадає Міжнародний день благодійності. Тож ми вирішили, що 5 вересня – дуже вдала дата, тим паче, що під час фестивалю буде проводитися збір коштів для допомоги військовим-добровольцям, які зараз на сході вже сьомий рік боронять нашу країну», — пояснює Катерина Леонова.

DSC 0128

Організатори розповідають, що кожного року доводиться вигадувати щось нове, аби здивувати як учасників, так і гостей фестивалю. Цього року впродовж дня музичні професіонали та аматори з вулиць Дніпра (яких власноруч Катерина та Денис шукали, блукаючи містом), колективи, ансамблі, гурти виступатимуть на одній локації. Місцем проведення у цьому році стало затишне подвір’я клубу «Модуль». Окрім музикантів до проекту можуть долучитися усі небайдужі до мистецтва люди: поети, художники, митці.

«У процесі зйомок промо-роліка для фестивалю у нас виникла ідея зняти невеличкий серіал – коротенькі музичні відео, які будуть пов’язані спільним сюжетом. Хочемо залучити до його створення людей, які беруть участь у проекті, музикантів, акторів і, звичайно, друзів», — ділиться Денис Капітуров.

DSC 0103

Аби взяти участь у Дні вуличної музики, до 15 серпня потрібно заповнити анкету учасника, яку ви знайдете на сторінці фестивалю у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вплинув Дмитро Іванович на Дніпро | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , ,