Музика під час карантину: музикант з Дніпра випустив новий альбом

Музичний гурт «КОТ да Вінчі» відомий у Дніпрі з 2014 року. Кілька років тиші і з’явився новий альбом. Хто працював та про що співають сьогодні музиканти, розповів Андрій Батозський у пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

На початку літа музичний гурт «КОТ да Вінчі» випустив свій новий альбом.  Назва творчого доробку «Против часовой»,  переконливо закликає не стояти на місці та йти до своєї мети.

«Гурт існує зараз виключно в одній особі. І це я. У 2016-му музиканти з гурту пішли і я лишився один. Але залишилося багато матеріалу, який вартий уваги. Тому я вирішив втілити в життя те, що було написано, зроблено спільно з музикантами «КОТ да Вінчі»,» — розповідає музикант Андрій Батозький. 

Музика під час карантину: музикант з Дніпра випустив новий альбом - рис. 1

Під час карантину, коли у музиканта з’явився вільний час, і був записаний альбом. До нього увійшли 9-ть пісень, які писалися впродовж 2016-2018 років. Пісні у альбомі російською мовою. Як говорить музикант, таким чином він закривав свій гештальт.

«Над альбомом працював близько року. Дедлайнів собі не ставив. Завдяки тому, що альбом писався на домашній студії, працював повільно та спокійно. Бувало таке. що довго на прогулянках відслуховував матеріал, думав, прислухався,» — говорить Андрій.

Голос та всі музичні партії Андрій Батозький записав самостійно. Говорить, що таким чином, він зробив усе саме так, як і хотів. І альбом вийшов довершеним, драйвовим та глибоким. Надалі митець планує записувати україномовні пісні.

«Зараз вже написано майже 20-ть пісень. Поки альбом не пишу. Готую матеріал. Але знаю точно, що ця музика має бути якісною та такою, щоб люди могли насолоджуватися і радіти,» — зазначив музикант. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Как выходят из карантина днепровские гимнастки (ВИДЕО) 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,