Новий проєкт: на Дніпропетровщині з’явилися суперполіцейскі

В ефірі програми «Шах і мат» разом з старшою інспекторкою з особливих доручень відділу аналізу та планування Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області, та кураторкою проєкту «Поліцейський офіцер громади» Дарією Полич та поліцейським офіцером Новоолександрівської ОТГ Сергієм Шломою говорили про реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади». 

Дніпропетровська область- перший регіон, де запустили пілотний проєкт«Поліцейський офіцер громади» у травні 2019-го року.

«Цей проєкт не стара система «паличок», складання протоколів і розкриття злочинів, а система виявлення проблем окремої громади і їх вирішення. За два етапи реалізації проєктуз 74 об’єднаних громад Дніпропетровщини, 42 громади вже долучились до проєкту іотримали своїх поліцейських офіцерів. Зараз ще 7 громад долучаються до третього етапу реалізації проєкту», — говорить Дарія Полич.

28 травня 2019 року перші 34 поліцейських офіцери громади, які пройшли відповідне навчання, розпочали службу в 22-х територіальних громадах Дніпропетровщини. Один з них — поліцейський офіцерНовоолександрівської ОТГСергій Шлома.

«Тепер, якщо щось трапиться, більшість мешканців громади телефонують не на гарячу лінію «102», а на мій особистий номер телефон. Кожен поліцейський офіцер має автомобіль та необхідну техніку, бензопилу, пневматичні кусачки, дроти (для підкурювання акумулятора) та різні інструменти. Поліцейські тепер помічники для людей і для громади. Наприклад, під час буревіїв, ми виїжджали вночі і розчищали дорогу від повалених дерев», —  розповідає Сергій Шлома.

Дніпропетровщина була перша в реалізації цього проекту і тепер поліцейські офіцери інших областей тепер проходять стажування в ОТГ нашої області.

«Поліцейський офіцер громади – це чотири поліцейських в одному: дільничний, ювенальний поліцейський по роботі з дітьми, інспектор дозвільної системи по роботі з зареєстрованою зброєю і патрульний поліцейський, який реагує на виклики і звернення. Саме тому кожен, хто проходить відбір – навчається 2,5 місяці», —  розказує Дарія Полич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дніпровський доброволець: держава не підтримує національно-патріотичне виховання

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,