Найбільший налисник в Україні: у Дніпрі на Масляну планують встановити новий гастрономічний рекорд

Святковий ярмарок, народні розваги та найбільший налисник в Україні. Так цього року святкуватимуть Масляну у Дніпрі.

Про це розповіли в пресцентрі Відкритого організатори та партнери заходу.

Протягом трьох днів, з 12 по 14 березня, на двох локаціях, у парку Шевченка та на Січеславській Набережній, містян пригощатимуть млинцями та варениками з різними начинками. Особливою фішкою свята стане встановлення національного рекорду. Організатори поки не розкривають усіх секретів, але кажуть, що це буде величезний рулет із млинців з сирною начинкою. Для його приготування вже роблять заготовки. На сьогодні кількість випечених налисників досягла тисячі.

Президентка Асоціації рестораторів у Дніпрі Олена Булах каже: «Такий рекорд буде встановлено вперше. Довжину рулету для мешканців міста я би хотіла залишити в таємниці, але скажу, що це набагато-набагато більше 10 метрів. Партнери нашого свята забезпечать нас необхідною кількістю всіх продуктів. Рекорд будуть фіксувати 13 березня в парку Шевченка о 13:00. Усі бажаючі можуть приєднатися».

Найбільший налисник в Україні: у Дніпрі на Масляну планують встановити новий гастрономічний рекорд - рис. 1

Окрім цього на локаціях діятимуть ярмарки, проводитимуться різноманітні майстер-класи та тематичні розваги. А ресторатори зі Львова привезуть у Дніпро млинці за своїм унікальним рецептом.

Партнери свята будуть розігрувати цінні призи. Вони кажуть, що зустрічати Масляну в родинному колі – це найвірніше рішення. Тож запрошують дніпрян приходити на захід сім’ями, залучати до святкування дітей і ставати ближчими до народних традицій.

Генеральний директор ТОВ ДМК «Дніпромлин» ділиться: «Ми залучені до святкування Масляної на рівні всього міста вже не перший рік. Для нас це дуже важливо. Цього року, для встановлення рекорду, наше підприємство виділить організаторам необхідну кількість борошна. Якщо знадобиться 500 тон, то дамо 500 тон».

Найбільший налисник в Україні: у Дніпрі на Масляну планують встановити новий гастрономічний рекорд - рис. 2

Виробниче підприємство «Вільнянський молокозавод» до народних гулянь у Дніпрі приєдналися вперше. Маркетологиня товариства Катерина Мельник акцентує: «Від нас будуть представлені сири, які вважаються новинкою на ринку України. Тож запрошуємо дніпрян скуштувати нашу продукцію».

Найбільший налисник в Україні: у Дніпрі на Масляну планують встановити новий гастрономічний рекорд - рис. 3

Серед партнерів заходу і «Торговий Дім «Хлібозавод № 10». Комерційна директорка підприємства зізнається: «Масляна – це свято пробудження всього живого після зими, це свято сонця та звісно смачних налисників. Тому ми не можемо стояти осторонь від такої яскравої події. Від нашого хлібозаводу буде представлена фірмова випічка – пряники у вигляді сонечка, яке і є символом Масляної».

Найбільший налисник в Україні: у Дніпрі на Масляну планують встановити новий гастрономічний рекорд - рис. 4

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Леся Степовичка: ще у 1843 році Тарас Шевченко казав, що Катеринослав варто назвати Січеслав | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,