Найдовший шпагат на найдовшій набережній Європи: на фестивалі здоров’я у Дніпрі буде встановлено рекорд України

12 та 13 вересня дніпряни матимуть можливість дізнатися більше про своє здоров’я від топових дієтологів, невропатологів, спортсменів та інших спеціалістів міста. Про фестиваль здоров’я у Дніпрі розповіли у пресцентрі Відкритого його організатори Вікторія Суходольська, Ельвіра Богдан, Світлана Чубенко та Анатолій Бондаренко.

20200908 113916 DIP 2420

«Здоровий ТИ – здорове МІСТО» — під таким слоганом пройде Фестиваль здоров’я «BE HELTHY» до Дня народження Дніпра 13 та 14 вересня. Впродовж двох днів на відвідувачів чекають презентації, дегустації, безкоштовні консультації провідних фахівців  у галузі здоров’я та краси, корисні майстер-класи, мотиваційні флешмоби та різноманітні конкурси.

«Коли ми говоримо про красивий зовнішній вигляд, наше обличчя та шкіру – це, в першу чергу, відображення внутрішнього світу. Тому ми будемо говорити не тільки про те, як доглядати за собою ззовні, а як піклуватися про себе зсередини», — розповідає ведуча фестивалю Ельвіра Богдан.

20200908 113910 DIP 2418 3

У рамках фестивалю відбудеться встановлення рекорду України «Найдовший шпагат» — як символ об’єднаної боротьби проти COVID-19.

«Об’єдналося більше 15 організацій: громадських, спортивних клубів, управління молоді та спорту Дніпровської міськради. Усі вони надали своїх вихованців, які вишукуються вдовж нашої набережної і одночасно сядуть у шпагат. Чому це символ боротьби проти коронавірусу? Тому що розворот шпагату приблизно дорівнює довжині соціальної дистанції. І ми покажемо, що відстань не заважає нам завжди залишатися поруч», — розказує організаторка фестивалю Вікторія Суходольська.

20200908 113912 DIP 2419 1

На фестивалі будуть присутні найкращі бренди здорового харчування та корисний фудкорт. Свої послуги та товари продемонструють біля півсотні компаній з усієї України.

«Інтелектуальне здоров’я є так само важливим як і фізичне. Тому ми маємо розуміти, що освіта, внутрішня та зовнішня краса утворюють замкнуте коло. І така колаборація – це формула успішного розвитку нашої нації», — зазначає засновник лінгвістичного центру WIKIRY Світлана Чубенко.

20200908 113908 DIP 2417 2

Фестиваль триватиме два дні з 10 до 18:00 у сквері Прибережний. Вхід для всіх бажаючих вільний.

«Ми очікуємо від фестивалю «BE HELTHY» щирих посмішок та тільки гарного настрою. Сподіваємось, що дніпряни відповідально поставляться до всіх карантинних норм і по-справжньому почнуть піклуватися про своє здоров’я», — каже громадський діяч Анатолій Бондаренко.

20200908 113910 DIP 2418 2

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:  Юная художница из Днепра подарила родному району очередной шедевр | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , , ,