На початку жовтня у Дніпрі відбудеться міжнародний фестиваль Docudays UA

У Дніпрі відбудеться мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA. Цьогорічна тема фестивалю: право на здоров’я. Про це говорили у пресцентрі Відкритого.

На початку жовтня у Дніпрі відбудеться міжнародний фестиваль Docudays UA - рис. 1

Наталя Жебрик

«Фестиваль Docudays UA проходить в Україні вже 18-й рік поспіль. На Дніпропетровщину він завітав вшосте. 7 жовтня 2021 року відбудеться відкриття фестивалю та захід з переглядом та обговоренням повнометражного документального фільму «Невидимі» словацької режисерки Маї Мартіняк. На обговоренні після фільму буде можливість поспілкуватися безпосередньо з авторкою фільму, долучитися до живої дискусії», — розповіла тренерка з прав людини, координаторка мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Дніпропетровській області Наталя Жебрик.

На початку жовтня у Дніпрі відбудеться міжнародний фестиваль Docudays UA - рис. 2

Світлана Жуйкова

«Наскрізна тема цьогорічного фестивалю — право на здоров’я. Палітра кольорів та відтінків, яку включає в себе це поняття — різноманітна. Це і право на сексуальне здоров’я, на доступ до повної інформації стосовно стану здоров’я, лікування та втручання, право на безпечні пологи. Саме для актуалізації теми та підняття проблематики на широкий загал будемо дивитись фільм «Невидимі» та після нього обговорювати важливість розуміння емоціонального здоров’я жінки після пологів. Реєстрація на захід вже почалася і посилання доступне на сторінці фейсбук Наталі Жебрик та моїй», — розповiла сертифікована доула, членкиня Європейської мережі доул Світлана Жуйкова.

На початку жовтня у Дніпрі відбудеться міжнародний фестиваль Docudays UA - рис. 3

Ганна Мягких.

«Це дуже потрібний фільм та дискусія, я дуже радію, що відбудеться така подія. Нажаль, в Україні, як в пострадянській країні не прийнято викладати сексуальну освіту. Хоча це дуже необхідно і давно її варто впроваджувати у школах і навіть у дитячих садках. Наша громадська організація проводить курси для дітей та підлітків і якщо є бажаючі — приєднуйтесь», — розповіла гендерна експертка, голова ГО «Гендерний клуб Дніпро» Ганна Мягких.

Більше у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Бегун пробежал 225 километров с Днепра до Харькова менее, чем за двое суток.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,