Новий міністр оборони пов’язаний із бізнесом дніпровського олігарха Коломойського

Новопризначений міністр оборони пов’язаний з дніпровським бізнесом та олігархом Ігорем Коломойським. Про це повідомляє Відкритий.

Новопризначений міністр оборони України Андрій Загороднюк має дві вищі освіти. Одну він отримав в Оксфордському університеті за спеціальністю «фінанси», а другу за спеціальністю «правознавство» — вже у Київському національному університеті. Наразі міністр має власний бізнес, а також йому приписують зв’язок з бізнесом Ігоря Коломойського.

Так, Андрій Загороднюк є засновником та генеральним директором компанії «Діскавері – бурове обладнання (Україна)». Ця компанія займається проєктуванням, виготовленням та сервісним обслуговуванням бурових установок. Також вона є дочірнім підрозділом лондонського підприємства Discovery Industrial Services Ltd.

Новий міністр оборони пов’язаний із бізнесом дніпровського олігарха Коломойського - рис. 1

Крім того, новий міністр оборони є членом наглядової ради ПАТ «Укрнафти», більше 40% акцій якого належать структурам українського мільярдера Ігоря Коломойського.

Раніше ми писали, що Ігор Коломойський розповів, коли з’явилася кандидатура Володимира Зеленського на участь у президентських виборах.

Теги: