Олександр Коломійцев: як громадам Дніпропетровщини пришвидшити реконструкції доріг

Про нові будівництва автошляхів Дніпропетровщини та як громадам прискорити реконструкції доріг в інтерв`ю Відкритому розповів виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

«Завдяки децентралізації і новим проведеним реформам, ми починаємо співпрацювати з громадами Дніпропетровщини, які власним коштом можуть зробити проєкт дороги та експертизу. Якщо ми вже маємо ці документи, то можемо наполягати, щоб така дорога була профінансована з держбюджету. В результаті, це пришвидшить появу нової дороги або реконструкції вже існуючої. Всі питають, скільки коштує 1 кілометр дороги, однак без проєктування та експертизи це неможливо порахувати. Вже є один приклад будівництва дороги у співпраці служби з громадою. Скоро анонсуємо», — розповідає Олександр Коломійцев.

Також говорили про те, що роботу над трасою Дніпро-Київ планують завершити у 2021 році та про виставку «Археологія великого будівництва», яка відбудеться у будівлі Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області з 1 по 5 березня.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Секретар міськради Олександр Санжара: як дніпрянам отримати матеріальну допомогу

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,