Омікрон пішов повним ходом: потрібно робити червону зону по всій країні, — закликає лікар-терапевт з Дніпра

Про штам Covid-19 «Омікрон», тесттування та отримання бустерної дози у Дніпрі  в інтерв’ю Відкритому розповів лікар-терапевт вищої категорії Іван Кондратенко.

Говорили про перебіг штаму «Омікрон», який експрес-тест краще використовувати для виявлення Covid-19 в домашніх умовах та як, на прикладі родини декларантів, хворіють щеплені та ні.

«»Омікрон» пішов повним ходом — все як прогнозували. Потрібно вже робити червону зону по всій країні, але ніхто не думає наперед. Чекаємо, коли знову заповняться всі лікарні до коридорів, а будуть розповідати, що заповненість ліжко-місць 78%? Ця хвиля буде ще гірша, в першу чергу за рахунок кількості випадків. Знову ляжуть медики, але хто про них думає. Нажаль, у нас не буде легкої течії «Омікрону», бо маємо дуже низький рівень щеплення населення. Гірше тільки в країнах Африки», — розповів Іван Кондратенко.

Також говорили про те, де отримати вакцинацію бустерною дозою і через який термін після захворювання на Covid-19 можна отримати щеплення.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Як говорити з дітьми на складні теми та чим допоможе психолог — психологиня «Пані Патронеса» з Дніпра

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,