ОПОРА зафіксувала на Дніпропетровщині найвищу передвиборчу активність можливих кандидатів у президенти

Передвиборча активність у Дніпропетровській області політичних партій та можливих кандидатів на посаду Президента України в грудні 2018 року, — про це у прес-центрі Відкритий розповіли координатор Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області Вадим Головченко та комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області Юлія Лисенко.

«Вчора центральна виборча комісія прийняла постанову про оголошення чергових виборів Президенти України. Початок виборчого процесу розпочнеться 31 грудня і завершиться через 15 днів після оголошення результатів. Після свого висунення кандидати можуть здійснювати агітаційні заходи але зобов’язані негайно відкрити виборчі фонди», — розповідає Вадим Головченко.

ОПОРА зафіксувала на Дніпропетровщині найвищу передвиборчу активність можливих кандидатів у президенти - рис. 1
За словами експерта, у грудні наглядачі зафіксували передчасну зростаючу активність можливих кандидатів на пост Президента України. Найвищу зафіксовано на Дніпропетровщині.
«За грудень Дніпропетровську область відвідали Олександр Вілкул, Володимир Зеленський, Петро Порошенко, Анатолій Гриценко, Віталій Купрій, Дмитро Гнат. Такі потенційні кандидати як Петро Порошенко, Олег Ляшко, Олександр Вілкул та Володимир Зеленський під час зустрічей використовують роздачу подарунків як агітаційний механізм. Також активно використовується зовнішня реклама. У нашій області на зовнішніх рекламних носіях присутні Ольга Богомолець, Юлія Тимошенко, Петро Порошенко, Євген Мураєв, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко, Арсеній Яценюк, Дмитро Добродомов, Володимир Зеленський та Олександр Вілкул. До того ж, для популяризації політичних сил використовуються агітаційні намети», — продовжує Вадим Головченко.

ОПОРА зафіксувала на Дніпропетровщині найвищу передвиборчу активність можливих кандидатів у президенти - рис. 2
Під час прес-конференції Юлія Лисенко прокоментувала  ситуацію з відміною виборів у Черкаській ОТГ.
«Ми не могли лишитися осторонь тих процесів, що відбуваються у Черкаській ОТГ. ЦВК призначила вибори на 23 грудня. Проте, один з нардепів подав до суду скаргу стосовно того, що цілий ряд об’єднаних територіальних громад створено неправомірно. Начеб-то Новомосковська міська виборча комісія не змогла розібратися з постановами ЦВК, що виглядало як привід.
Після розпуску Новомосковської виборчої комісії, було створено її новий склад. Вона також протягом 10 днів не могла зібратися. Після початку роботи, кандидатів зареєструвати не встигли. Паралельно відбувалися судові процеси щодо порушення прав політичних партій.
Таким чином, вибори не відбулися. Зараз важливо, щоб Дніпропетровська обласна рада звернула увагу на ситуацію у Новомосковському районі. Процеси, що відбуваються не можна назвати демократичними», — говорить експертка.

Раніше ми розповідали, що чекає жителів Дніпра у 2019 році.

Теги: