У ЦНАПі Кам’янського надають послуги з реєстрації ТЗ та оформлення посвідчення водія

Соціологи провели дослідження: ЦНАП міста Кам’янське – найкращий в Україні. Там надаються послуги з реєстрації ТЗ та посвідчення водія. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіла директорка Дніпровського центру соціальних досліджень Анна Колохіна.


Реформа врядування активно стартувала у 2016 році зі вступом у дію Закону України «Про державну службу». Вона стосується професійної державної служби, ефективного врядування та надання якісних та доступних послуг.

Упродовж останніх п’яти років відбувається активний розвиток врядування в рамках євроінтеграційного процессу, а зараз триває процес оновлення стратегії реформування державного управління до 2025 року, який включатиме перегляд її цілей, заходів та показників результативності. ЦНАП є найбільш успішним напрямком у реалізації стратегії.

«ЦНАПи або універсами послуг, як їх сьогодні називають, є найбільш успішним напрямком у реалізації стратегії. Але зараз спостерігається ситуація нерівного доступу мешканців громад до отримання адміністративних послуг. Десь надають ці послуги через ЦНАП, десь — ні. Наприклад, у Дніпропетровській області є взірцеві ЦНАПи у Кам’янському та Кривому розі. Там навіть надаються послуги з реєстрації транспортних засобів та оформлення посвідчення водія. Належні ЦНАП з’являться у кожній громаді до кінця 2024 року», — розповідає Анна Колохіна.

Також говорили про онлайн-обговорення проєктів Законів та Стратегій.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:У Дніпрі створюють Платформу “Коаліція ветеранок та волонтерок”

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,