Перше блокування трибуни у Верховній Раді здійснили нардепи від «Слуги народу»

Новообрані народні депутати встигли вперше заблокувати трибуну під час обговорення змін до Конституції України. Про це повідомляє Відкритий

На першому засіданні Верховної Ради, яке відбулося 29-го серпня, до опівночі нардепи займалися лише кадровими питаннями. Так, вони призначили керівництво парламенту та уряду, а потім вже перейшли й до законотворчої діяльності, частину з якої вони приймали у вигляді «пакетного» голосування. Під час обговорення та голосування деяких законопроєктів і відбулися перші конфлікти й перше блокування трибуни Ради.

Саме після опівночі відбулися палкі дебати нардепів щодо голосування за постанову про попереднє схвалення закону про зняття недоторканості. Документ таки прийняли і його підтримало 363 депутати.

Саме у цей момент і відбулося перше блокування трибуни депутатами від партії «Слуги народу». Для прийняття документу про попереднє схвалення закону про зняття недоторканості, було необхідно внести зміни до Конституції. Опозиція наполягала на тому, щоб народні депутати дотримувалися регламентних процедур, через що й виник конфлікт Для того, щоб до трибуни не мали змоги прорватися інші, депутати від «Слуги народу» стали у походах та таким чином заблокували трибуну.

VRU Verhovnaya Rada Ukrainy deputaty tribuny

Нагадаємо, що Верховна Рада України працювала до пізньої ночі 30-го серпня, а розпочалося перше пленарне засідання о 13.00 29-го серпня.

Теги: