Перспективи біткоїну на 2021 рік: поради фінансового експерта з Дніпра

Інвестувати чи ні? Ринок криптовалют за останні два місяці сколихнув інвесторів своєю нестабільністю. Стрімкий ріст курсу у грудні 2020-го та таке ж несподіване падіння після січневих свят змусило багатьох похвилюватися. Які ж перспективи у біткоіну на 2021 рік?

Розповіла у пресцентрі Відкритого фінансова експертка з Дніпра Аліна Татарчук.

Останнім часом про нестабільну ситуацію з біткоіном сперечається багато фінансових стратегів. У грудні 2020-го року курс криптовалюти сягнув свого піку. Одна монета дорівнювала майже 40 тисячам доларів. Пощастило тим, хто вчасно перевів криптовалюту в реальні гроші. Адже вже в січні 2021-го ціна одного біткоіну почала стрімко падати.

На сьогодні, як розповідають фінансові стратеги, курс нормалізувався. Біткоін знову набирає обертів. Однак, експерти додають, що поспішати з криптоінвестиціями не варто. Ризик втратити всі свої кошти досить великий. У довгостроковій перспективі цифрові активи можуть легко втратити свою цінність через конкуренцію або ж державне регулювання.

«Я б не рекомендувала у 2021-му році вкладати свої кошти в біткоін або будь-яку іншу криптовалюту. Сьогодні ринок дуже перегрітий. Не можна розраховувати на пік у ціні, після нещодавнього такого ж піку. Так не буває. Для того, щоб заробити на біткоіні, потрібно дуже багато аналізувати ринок криптовалют за всі роки його існування. Адже історія циклічна», — каже Аліна Татарчук.

Перспективи біткоїну на 2021 рік: поради фінансового експерта з Дніпра - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Кабинет Министров снизил цены на газ: сколько будут платить украинцы | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,