Як дніпрянам розпоряджатися фінансами в умовах локдауну: поради експертів

Залишитися з нулем у кишені через локдаун – небажана перспектива для дніпрян та всіх українців. Як уникнути такої ситуації, розповіла у пресцентрі Відкритого незалежна фінансова радниця Аліна Татарчук. 

Як дніпрянам розпоряджатися фінансами в умовах локдауну: поради експертів - рис. 1

Гойдалки з локдауном змусили понервувати багатьох представників малого та середнього бізнесу. Однак не тільки підприємцям потрібно перейматися за свою фінансову стабільність. Українці повинні розуміти як правильно користуватися грошима, куди їх інвестувати і як зберігати.

Фінансові експерти радять зберігати заощадження в різній валюті. Ситуація з курсом гривні відносно стійка, але частину коштів краще перевести в долари або євро. Також не варто розраховувати на стабільність банківської системи. Тому тримати всі гроші на картці – погана ідея. Розділіть збереження навпіл: частина нехай залишиться на банківському рахунку, а іншу частину — тримайте в надійному місці вдома.

До того ж експерти не радять інвестувати в нерухомість. Фінансова радниця Аліна Татарчук пояснює: «Інвестувати в нерухомість — нерозумно. Комерційну або житлову — різниці немає. Зараз ринок занадто непердбачуваний. При покупці житла, ймовірність примножити капітал дуже низька». 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Локдаун начнется в январе 2021 года, — Шмыгаль | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,