Пласт Дніпро запрошує до співпраці дорослих волонтерів

Пласт Дніпро запрошує до співпраці дорослих волонтерів. Про те, як вступити до Пласту в інтерв’ю Відкритому розповіла виховниця новацького рою в ПЛАСТ Дніпро, старшопластунка Анна Алексєєва.

«Україна століттями виборювала свою незалежність. У найзапекліші часи цієї боротьби постав і розвивався Пласт — Національна скаутська організація України. Ми вчимо дітей любити і цінувати нашу країну, спираючись на її складне та героїчне минуле. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Пласт в Україні об’єднує багато членів різного віку від 2-х до 92-х і є найбільшою скаутською організацією нашої країни. Протягом року проводяться збори, навчання, виховні табори різної спеціалізації: спортивні, мистецькі,  археологічні, екологічні тощо. У таборах пластуни практично закріплюють знання і уміння, здобуті впродовж року на щотижневих заняттях. Щоб долучитись до когорти Пластунів, варто зателефонувати або написти на сторінку Пласт.Дніпро«, — розповіла Анна Алексєєва.

Також говорили про напрямки діяльності Пласту та потребу в дорослих волонтерах.

https://youtu.be/WtVmOrjdL5E

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В центральной части Днепра провалился асфальт: движение затруднено.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,