Похід на каяках та відомі спортсмени: у Дніпрі відбудеться захід на підтримку дітей з аутизмом | Відкритий

Похід на каяках та відомі спортсмени: у Дніпрі відбудеться захід на підтримку дітей з аутизмом

Про новий благодійний проект на підтримку дітей з аутизмом, який відбудеться у Дніпрі за участі відомих українських спортсменів, у прес-центрі Відкритого розповів президент всеукраїнського спортивного клубу «Престиж»Ігор Болдін.

«Ми вирішили взяти участь у благодійному проекті на підтримку дітей з аутизмом. Один із елементів їхньої реабілітації — це заняття психологів з дітьми, під час яких вони створюють малюнки. Це така арт-терапія для якої необхідний фінансовий ресурс. Ми запросили відомих спортсменів нашої країни та Європи долучитися до походу на каяках, який відбудеться на Монастирському острові 27-го липня об 11-й годині. Також ми запрошуємо всіх небайдужих громадян приєднатися до цієї акції та пожертвувати якусь суму грошей на підтримку дітей з аутизмом», — розповів про благодійний захід Ігор Болдін.

Також Ігор Болдін додав, коли вони зберуть необхідну суму для дітей, на цьому не зупиняться. В майбутньому організатори заходу хочуть зняти відеоролик, який буде транслювати актуальність даної проблеми, щоб держава звернула на неї увагу.

«Дуже важливо, щоб держава розуміла, що ці діти потребують захисту. Похід на каяках буде проходити близько півтори години. У нас вперше з’явилася така думка — займатися цією проблемою та розуміти необхідність благодійних проектів. У зв’язку із тим, що до нас надійшов такий запит від благодійного фонду, ми вирішили реалізувати цей проект та допомогти», — зазначив президент спортивного клубу.

Крім того, він розповів про те, що їхній спортивний клуб існує близько десяти років. За цей час вони неодноразово відкривали дитячі спортивні секції, 14 з яких були безкоштовними.

 

«На заході ми очікуємо на дітей з аутизмом. Плануємо, що вони зможуть показати свої роботи тим, хто прийшов їх підтримати. Принципу змагання там немає. Єдиний принцип — любов до дітей, життя та всього навколишнього світу. На захід будуть запрошені фотографи, які зроблять для учасників фото на пам’ять. Можна прийти разом з родиною, коханою людиною або з другом. Цим заходом ми об’єднуємо різних людей для допомоги дітям», — наголосив Ігор Болдін.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі двадцять три дитини з аутизмом не зможуть відвідувати реабілітаційний центр.

Теги:

Оцените этот материал: