Прогноз експерта: яким буде курс гривні під час карантину у Дніпрі і Україні – Відкритий

Прогноз експерта: яким буде курс гривні під час карантину у Дніпрі і Україні

Як коронавірус та карантин впливають на курс валют, говорили у пресцентрі каналу “Відкритий” з економічним експертом Кирилом Огданським. 

Як тільки в країні щось трапляється, перше що купують чи продають – це валюта. Пов’язано це з тим, як говорять експерти, що долар – такий самий товар, як і будь-що. Товар, який завжди має попит.

“До тих людей, які активно скопають долар під час карантину, у мене одне запитання – куди ви його будете витрачати? Адже кордони закриті. Пересування в межах країни також обмежено, то куди витрачати ці гроші?,” – говорить Кирило Огданський.

Експерт зауважив, що долар не такий вже епідеміологічно стійкий. Тому краще зберігати заощадження в національній валюти і якусь частину можна тримати в доларах або євро.

“Жоден експерт не може зараз сказати, яка валюта буде стійкою після карантину. Але і створювати паніку щодо долару теж не варто,” – сказав пан Кирило.

Люди мають зрозуміти, що стрибки долару спричиняє ажіотаж, який вони самі створюють навколо цього питання. Жодних підстав для паніки і падіння гривні у нас на сьогодні немає.

Курс долару відносно гривні може коливатися, як на підвищення, так і на зниження. Економісти прогнозують, що українська влада вживатиме усіх заходів, аби не допустити обвалу гривні.

 

Теги: ,

Оцените этот материал: