Реконструкція парків Дніпра затягнеться на 2 роки через бюрократію

«Які парки міста будуть реконструйовані у 2019 році», — про це у прес-центрі Відкритий розповів радник міського голови, голова робочої групи з питань оптимізації управління парками міста Максим Музика.

«Завдання привести парки до ладу я отримав від мера ще у червні 2018 року. Виявилося, що вони знаходяться на балансі чотирьох департаментів трьох районів міста. У рамках управлінської оптимізації було створено управляння парками, яке почало функціонувати у жовтні 2018 року», — говорить Максим Музика.
По словам Максима Музики, зараз три парки вже передані управлянню парками та створено комунальне підприємство.

Реконструкція парків Дніпра затягнеться на 2 роки через бюрократію - рис. 1
«Що стосується реконструкції, то ця робота затягнеться на 2 роки. Адже сам процес підготовки документації дуже тривалий. Для того, щоб привести парк до ладу, потрібно 3-4 рішення сесій міської ради та близько 5 відіграних тендерів», — продовжує посадовець.
Як розповів Максим Музика,  кожен парк повинен мати встановлені межі. До цього можна проводити реконструкцію лише під виглядом поточного ремонту елементів благоустрою, що неправильно. Сьогодні лише три парки Дніпра мають документи на землю.
«У цьому році ми плануємо продовжити реконструкцію парків Зелений Гай та ім. Володі Дубініна. Також розпочинаємо підготовку до реконструкції парків ім. Богдана Хмельницького, ім. Л.Глоби та ім. Т. Шевченко», — говорить посадовець.
По словам Максима Музики, у парка ім. Т. Шевченко є проблема з комунікацією. Щодо парка ім. Л. Глоби, то озеро, яке там знаходиться, потребує капітального ремонту.

Теги: