Робота банкірів Дніпра: якими мають бути співробітники банків

До дня банківського працівника говорили про стабільність підприємств та зміни у роботі під час карантину з директором відділення одного з банків Дніпра у пресцентрі телеканалу «Відкритий».

Існує стереотип, що банківські працівники — це люди закриті, строгі та дуже серйозні. Крім того, мають глибокий розум та аналітичні здібності. Набір цих якостей — результат кропіткої та серйозної роботи над собою.

DSC 1556

«Звісно, банкіри мають бути саме такими — серйозними та виваженими. Адже мають справу з  грошима вкладників свого банку. Крім того, робота у банку — дуже відповідальна справа. Яка не може обійтися ще і без почуття гумору. Бо люди до нас приходять різні. І часом, вміння підтримати бесіду і красиво пожартувати, то показник професіоналізму,» — розповідає Костянтин Пилипчук.

Для пересічних громадян, як і для юридичних осіб, важливо бути впевненими у фінансовій установі, в яку вони несуть свої гроші, або беруть кредит.

«Банки, які приходять на ринок, мають чітко усвідомлювати свою відповідальність за фінанси громадян. І одразу показувати себе, як надійну організацію. Та не давати зовнішнім обставинам негативно впливати на їхню роботу,» — говорить пан Костянтин.

За час карантину більшість банків майже нічого не змінили у своїй роботі. Лише деякі частково зменшили кредитування або прибрали певні кредитні лінії. Але на депозитні виплати або на іпотеку карантин не вплинув суттєво.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Против Коломойского: бывший партнер обвинил олигарха в мошенничестве и рассказал о схемах отмывания денег | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: ,