Розговіння проти шлунку: як дніпрянам не переїсти на Великдень

Яйця, сало, ковбаса, м’ясо та, звичайно, кулічі. Так виглядає меню до пасхального столу більшості українців. До розговіння всі підходять доволі серйозно, через що не завжди прислухаються до власного шлунку. Як не переїсти на Великдень?

Розповіла в пресцентрі Відкритого експертка з харчової поведінки Олеся Тимохіна.

Переїдання на Великдень – справа класична. Тому виходити з посту треба обережно. Найголовніше правило, кажуть фахівці, — «не їж, а понадкушуй». Порції страв повинні бути невеличкими. Максимальна вага м’яса не має перевищувати 200 грам. Перевагу треба надавати нежирним сортам.

«Посмакуйте якоюсь стравою, спробуйте її, але не обїдайтеся. Серед дієтологів є така приказка «два однакових печива мають однаковий смак». Тому не варто їсти всі кулічі й одразу. Скуштуйте один шматочок і достатньо», — коментує Олеся Тимохіна.

Розговіння проти шлунку: як дніпрянам не переїсти на Великдень - рис. 1

Не намагайтеся з’їсти більше за допомогою пігулок, які пришвидшують травлення. Вони покращать самопочуття, але не попередять наслідків переїдання.

«Якщо ви хочете з’їсти жирний шмат ковбаси, то візьміть великий пучок зелені або огірок. Клітковина допоможе перетравити цю ковбасу. У такому випадку таблетки можна і не використовувати», — радить експертка.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Правительство обнародовало новые нормы питания в украинских школах | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,